ÖNER ERHAN KARAÇUHA - Bateri

Üniversite eğitimini İstatistik Bölümü'nde tamamladı. Daha sonra Yüksek Lisans eğitimini İşletme bölümünde yaptı. Lise ve üniversite yıllarında çeşitli grup ve müzisyenlerle baterist olarak çeşitli konser,festival, program ve yarışmalara katıldı.

2010 yılında Ritmiz Davul Atölyesi'nde Baterist Uğur Doğruyol ile beraber çalıştı. Modern Müzik Akademisi'nin Davul Sertifika Programı'na belli bir miktar bursla girmeye hak kazandı. Bu eğitim süresi içinde Berklee College of Music müfredatıyla, Güç Başar Gülle ile Armoni, Ear Traning, Aranjman ve Basic Keyboard eğitimi aldı.

Tercan Şener ve Emre Yıldız ile Davul Teknikleri, Davul Stilleri ve Nota Okuma, Cem Konuk ile Esemble, Jazz Esemble, İlter Kalkancı ve Çağdaş Özmen ile Canlı Performans Atölyesi ve Doruk Somunkıran ile Müzik Teknolojileri üzerine eğitimler aldı. Berke Özgümüş ve daha bir çok müzisyenin seminer ve workshoplarına katıldı.

Modern Müzik Akademisini başarıyla tamamlayarak Milli Eğitim Bakanlığının "Usta Öğretici Belgesi"ni almaya hak kazandı, sertifika programını ve Berklee programını bitirdi.

Şu an çeşitli grup, sanatçı ve müzisyenlerle kayıt, canlı performans ve projelerde yer almaya devam etmektedir.

TOP