EĞİTİM BRANŞLARIMIZ

Hangi branşı seçmek istediğinize karar verebildiniz mi?

Yandaki menüden seçim yaparak Beylikdüzü Müzik Akademisi'nde verdiğimiz eğitimler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bir müzik aleti çalmak istiyor fakat branş seçimi yaparken zorlanıyorsanız, Beylikdüzü Müzik Akademisi eğitmenleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Dilerseniz eğitmenlerimize danışabilir, hangi enstrümanın sizin için ne kadar uygun olduğunu deneyebilirsiniz.

Bir enstrüman çalmak istemeseniz bile, müziği daha iyi duyabilmek için kulak eğitimi, kendinizi daha iyi ifade edebilmek için diksiyon eğitimi de alabilirsiniz.

Hangi branş eğitimini hangi eğitmenimizin verdiğini yandaki menüden görebilir, özgeçmişlerinden kendilerini tanıyabilirsiniz.

Gitar, Bateri, Bağlama, Piyano, Keman, Yan Flüt, Vurmalı Çalgılar, Şan, Diksiyon, Kulak Eğitimi, Vokal Koçluğu, Elektro Gitar, Basgitar, Klasik Gitar, Akustik Gitar, Yurtiçi ve Yurtdışı Müzik Okullarına Hazırlık, LCM London College of Music Sertifika Programı, Prova ve Kayıt Stüdyosu, enstrüman satışı, müzikal gereçler satışı, Kurumsal Eğitim, Ritim Atölyesi, Orkestra Atölyesi, Enstrüman Atölyesi, Dans Atölyeleri, Latin Dansları, Tango, Yunan Dansları, Roman, Harmandalı, Doğaçlama Dans..

TOP