NEY

Ney eğitim programımıza 9-10 yaşından itibaren her yaş ve seviyede öğrenciler katılabilmektedir. Üst yaş sınırımız yoktur.

Ney derslerimiz bire bir özel ders veya grup dersi olarak yapılmaktadır. Özel derslerimiz haftada 1 saat grup derslerimiz 2 saattir. Özel ders gün ve saati öğrencinin uygun olduğu zaman dilimleri dikkate alınarak belirlenir.

Öğrencilerimiz gitar dersine yardımcı olarak 1 saat de solfej dersi alırlar. (Solfej: Notaları ritmik değerleriyle ve okunan notanın sesiyle seslendirmek.)

Öğrencilerimiz, seviyeleri ilerledikten sonra haftada 1 gün 1 saat birlikte çalma dersine katılırlar. Bu dersin amacı öğrencimize sosyal ortam içinde müzik yapma alışkanlığının kazandırılması ve öğrencilerimize birarada ürünler çıkarma heyecanını yaşatmaktır.

Ney eğitim programında tek bir kaynaktan yararlanmak yerine dünyaca kabul görmüş birçok kaynaktan ve eğitmenlerimizin kendi notlarından yararlanılır. Çalışılacak materyallar öğrencinin yaşına ve seviyesine göre belirlenir.

Beylikdüzü Müzik Akademisi olarak öncelikli amacımız müziğin insan ruhuna ve zekasına katkıda bulunmasını sağlayıp, hayatı daha kaliteli hale getirmektir.

Beylikdüzü Ney Kursları
TOP